• Посрещнете пролетта с мартеници за здраве, слънце и надежда от Природонаучния музей
21 Feb

И тази година служителите в Природонаучния музей в Бургас са усукали бели и червени конци за здраве и благоденствие, с вплетени различни минерали за любов, за късмет - тюркоаз, аметист, планински кристал, яспис, гранат, розов кварц, тигрово око и др. Някои пък са украсени със седеф или корали, аквамарин, тигрово око, нефрит и много други.
Впечатляващите мартеници-гривни може да откриете на ул „Фотинов” № 30 – Природонаучен музей гр. Бургас. Работното време на музея е от понеделник до събота включително, от 9:00 – 17:00 часа.
Очакваме Ви. Количествата са ограничени.