• Природонаучният музей с безплатната беседа за растителното богатство на Странджа
22 Mar

На 26 март 2022 г. в експозицията на Природонаучния музей от 11:00 часа посетителите ще могат да се запознаят с богатото биологично разнообразие на Странджа. В залите на музея, посетителите, заплатили входен билет, ще могат да чуят безплатна беседа. Специалист биолог от музея ще разкаже за характерни за планината растения и техните особености.
Заповядайте в събота, 26.03.2022 г. в 11:00 часа в Природонаучния музей, който се намира на ул. „К. Фотинов” 30. В експозицията могат да бъдат видени различни видове растения и животни, които са характерни за Странджа планина и Бургаските влажни зони.
Възползвайте се от безплатната беседа, която е с начален час 11:00 часа. Заповядайте!