Любимите ви места за селфи в музея

01 Jun

Любимите ви места за селфи в музея

Една хубава почивка в Бургас винаги е гарнирана с много смях, забавления и снимки за спомен, разбира се! По този повод за летния сезон в четирите експозиции на РИМ-Бургас са обособени тематични селфи зони – кътчета, където може да се усмихнете и да запечатате по оригинален начин красотата на мига.
Посетителките на Историческата експозиция в Регионален исторически музей на ул. „Лермонтов“ 31 в Бургас ще имат възможност да си направят снимки за спомен с уникални ретро шапки, които са част от реквизита на театър „Адриана Будевска“ в морския град. От първи юни в изложбената зала е обособен кът – част от интериор, представящ богата градска къща и всяка от дамите – гост на културната институция ще може да си направи селфи или друг вид фотография в необичайна обстановка с пищните богато украсени модни някога аксесоари. С новия кът в експозицията екипът на РИМ – Бургас поставя своеобразен старт на летния сезон и отправя покана към всички жители и гости на Бургас да се възползват от интересната възможност. Ако още не сте били наши гости, заповядайте да си направите някой страхотен кадър за семейния албум.
Работното време на музеите е: от 10:00 до 19:00 часа., без почивен ден.